środa, 17 lutego 2016

Sukces literacki Karoliny Ingarden

W tegorocznym konkursie literacko-historycznym "Przeszłość nie jest krainą, którą tak łatwo opuścić - literackie wspomnienia z historii mojej rodziny" wzięła udział Karolina Ingarden, uczennica VI klasy szkoły podstawowej. W swojej pracy pt "Czy mogłabym zaprzyjaźnić się z Witkacym tak jak mój pradziadek?" opisuje trudne początki przyjaźni obu filozofów i historię kilku rodzinnych obrazów autorstwa Stanisława Ignacego Witkiewicza. Praca została bardzo dobrze przyjęta przez komisję i nagrodzona trzecim miejscem w kategorii szkoły podstawowe.

Organizatorzy podsumowują tegoroczną, niestety ostatnią edycję konkursu: 
Już po raz czwarty wypada napisać, że z olbrzymią przyjemnością przeczytaliśmy WSZYSTKIE PRACE, które nadesłaliście na nasz konkurs. Wybór nie był łatwy - otrzymaliśmy 141 prac w obu kategoriach: szkół podstawowych i gimnazjalnych. Po raz kolejny ocaliliście od zapomnienia to, c ulotne, czyli wspomnienia, które pielęgnowane są w waszych rodzinach od pokoleń! Dbajcie o nie, bo to niezwykłe skarby!.

Wyniki konkursu na stronie www.sp45.pijarki.pl

Dwa lata temu w drugiej edycji konkursu Julia Ingarden zdobyła pierwsze miejsce i był to start do kolejnych konkursów historycznych i kolejnych sukcesów. Więcej informacji TUTAJ >>>


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza